הצוות שלנו

מרגריטה גורודניצקי - סמנכ"לית בכירה, מנהלת תחום הגירת עבודה

מרגריטה.jpg

מרגריטה מובילה את התחום שמטרתו סיוע בקידום ויישום הסכמים בילטראליים בענפי חקלאות, בניין וסיעוד, ליווי של המהגרים בשלבים השונים של ההגירה, כולל הליכי גיוס במדינות המוצא, הגעתם ושהייתם במדינת ישראל למשך תקופת העסקתם. בנוסף היא מפעילה תכניות הכשרה ניהוליות לשותפים שונים. לפני הצטרפותה ל-CIMI ניהלה מרגריטה פרויקט סיוע לבני נוער עולים בסיכון, שימשה כמחנכת בפעילויות שונות בסוכנות היהודית והתנדבה במסגרות חברתיות שונות ומגוונות. למרגריטה תואר שני בניהול מלכ"רים מהאוניברסיטה העברית ותואר ראשון ביחסים בינלאומיים, עיתונות ותקשורת.

אלון אקרמן - מנכ"ל העמותה

אלון אקרמן.jpg

אלון בוגר תכנית MA להגירה גלובאלית ולמדיניות מאוניברסיטת תל-אביב ובעל תואר ראשון בממשל וחברה מהמכללה האקדמית ת"א-יפו. בתפקידו כמנהל העמותה, אלון מוביל את יישום המדיניות והערכים של הארגון, הפיתוח האסטרטגי וניהול השותפויות קודם לכן היה במספר תפקידים בעמותה: מנהל תחום מבקשי מקלט, מנהל מרכז הפניות למהגרי עבודה ובפרויקט להשמת עובדי חקלאות מתאילנד. לפני הצטרפותו לעמותה עסק בחינוך בלתי-פורמלי עם ילדים ונוער.

מרינה זבולון - מנהלת תכנית הגירת עבודה

מרינה פדוסין.jpg

מרינה החלה את דרכה ב-CIMI בשנת 2014 כרכזת פרויקט השמת עובדים במסגרת ההסכם הבילטרלי בין ישראל לתאילנד. בשנת 2018 קודמה לנהל את התכנית הבינלאומית "חזרה מרצון ושילוב מחדש למהגרים פגיעים" בשיתוף עם ארגון ההגירה הבינלאומי (IOM). כיום מרינה מרכזת תכניות הגירת עבודה במסגרת הסכמים בילטרליים בין ישראל למדינות מזרח אירופה בענף הבניין. באחריותה של מרינה בקרה על שלבי גיוס עובדים במדינות המוצא, הגעה לישראל והאוריינטציה של העובדים לאחר הגעה לישראל.  
למרינה תואר בוגר במנהל עסקים מהאוניברסיטה הממשלתית בסנט-פטרסבורג (רוסיה). לפני הצטרפותה ל-CIMI עבדה בחינוך בלתי-פורמלי עם נוער ומשפחות עולים לישראל.

אמונה ספירא - מנהלת מחקר ומידע

אמונה ספירא.jpg

אמונה אחראית על תחום המחקר בעמותה ושיתופי הפעולה המחקריים עם הממשלה, מכוני מחקר ואקדמיה. התפקיד כולל  ניהול מחקר יישומי שוטף המסייע לתחומים להתנהל באופן מבוסס-ידע ולתת מענים המותאמים לצרכים בשטח. בנוסף אמונה אחראית על ניטור והערכת הפעילות, ריכוז הטיפול במידע ובמאגרי נתונים ומיפוי הצרכים לפיתוח ומחקר בעתיד.

אמונה בעלת רקע במחקר איכותני וכמותי בתחום מדעי החברה וכן יש לה ניסיון מקצועי בדוברות, כתיבת תוכן וכתיבה עיתונאית, עריכה וניהול פלטפורמות דיגיטל. היא מסיימת את לימודי התואר השני בתכנית ללימודי הגירה גלובלית ומדיניות באוניברסיטת תל אביב, והיא בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מאוניברסיטת תל אביב.

נעמה הכט - מנהלת פיתוח וארגונים בינלאומיים

נעמה הכט.jpg

נעמה אחראית על נושא הפיתוח בעמותה הכולל פרויקטים, יוזמות ושיתופי פעולה בתחומים שונים מעולם ההגירה הגלובלית. נעמה אחראית על פיתוח מודלים באמצעות מעבר של פעילות מחקרית ליישום תוכניות בשטח, בשיתוף עם משרדי ממשלה וארגונים בין-ממשלתיים. התפקיד כולל את ניהול תחום הארגונים הבינלאומיים הרלוונטיים לפעילות העמותה, הרחבת הידע ויצירת שותפויות. נעמה בעלת תואר שני בלימודי פיתוח בינלאומי (תוכנית גלוקל) ותואר ראשון ביחסים בינלאומיים ולימודי אסיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. יש לה רקע מחקרי ומעשי בנושאים של הגנה וקידום זכויות של אוכלוסיות מוחלשות בעבודה כגון מהגרים וילדים, ומניעת סחר בבני אדם.

הילה גוטריימן - מנהלת משרד וחשבות, אחראית תחום סושיאל

Hilla_edited.jpg

הילה אחראית על האדמיניסטרציה בעמותה, מתחזקת את אתר העמותה ואחראית על עיצוב ותפעול מערכת הניוזלטר וניהול הרשתות החברתיות.

הילה עסקה באדמיניסטרציה, שיווק וניהול דפי פייסבוק במספר ארגונים חברתיים ופרטיים וכמו כן היא עצמאית ובעלת עסק לצילום.

הילה בעלת תואר הנדסאי בצילום ומדיה דיגיטלית במכללת הדסה.

עדי מרקוביץ-אוטרבנגר - מזכירת הועד המנהל ורכזת מתנדבים

עדי מרקוביץ.jpg

בתפקידה עדי משמשת אשת קשר עם יושבי הראש, חברי הועד המנהל, וחברי המנהיגות המתנדבת; מתאמת את הועדות המקצועיות בעמותה ועוקבת אחר ההחלטות; מארגנת סיורים ומפגשים למנהיגות המתנדבת; חברת מערכת עלון העמותה.

לפני בואה ל-CIMI עדי עסקה ביחסי ציבור וגיוס משאבים במוסדות שונים ביניהם בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב, המרכז למוסיקה במשכנות שאננים, הקרן לירושלים (מנהלת דסק ישראל), והמכון הישראלי לדמוקרטיה (פיתוח). לעדי תואר מוסמך בלימודי מזרח אסיה ותואר בוגר בספרות אנגלית ובלימודי מזרח אסיה (סין)מהאוניברסיטה העברית ירושלים.

אלון סיטמן - רכז פרויקטים למבקשי מקלט במרכז 

אלון סיטמן.jpeg

אלון מוביל את הפעילות עבור מבקשי המקלט בפתח-תקוה ובבני ברק. התפקיד כולל פיתוח והעצמת הקהילה, יצירת שיתופי פעולה, רתימת גורמים עירוניים לטובת הקהילה, מיצוי זכויות, גיוס מתנדבים ופרויקטים מיוחדים. הפרויקטים מתמקדים בפיתוח מענים חינוכיים לילדים ושימוש בספורט ככלי לשילוב חברתי. לפני הצטרפותו ל CIMI עבד אלון שנים בחינוך פורמלי עם ילדי מהגרי עבודה ומבקשי מקלט. הוא בוגר אוניברסיטת ת"א בתכנית לתואר שני בהגירה גלובלית ומדיניות ותואר ראשון בלימודי אפריקה וביולוגיה.

 ג׳יל אורון - רכזת פרויקטים למבקשי מקלט באשדוד

ג׳יל אורון.jpg

ג'יל מובילה את הפעילות עבור מבקשי המקלט באשדוד. התפקיד כולל פיתוח והעצמת הקהילה, יצירת שיתופי פעולה, רתימת גורמים עירוניים לטובת הקהילה, מיצוי זכויות, גיוס מתנדבים ופרויקטים מיוחדים בתחומי חינוך, ספורט והתפתחות הילד. בתפקידה הקודם, טרם הצטרפותה ל-CIMI, שימשה ג׳יל כמנהלת המקצועית של חוות רכיבה טיפולית, אשר בה מטופלים עשרות רוכבים בעלי צרכים מיוחדים מדי שבוע. ג'יל היא בוגרת לימודי תרפיה במשחק ותרפיה באמצעות סוסים. בנוסף, היא מורה מקצועית לאנגלית ונהנית לשלב את כישוריה אלה בעבודתה עם הילדים במועדונית.

נאוה איזיק - מנהלת כספים

דנסה פקדה - רכזת פרויקט תאילנד-ישראל

דנסה היא רכזת פרויקט Thailand-Israel Cooperation (TIC) העוסק בתיאום ושיתוף פעולה במסגרת ההסכמים הבילטרליים בין המדינות.

לפני שהצטרפה ל-CIMI, דנסה עבדה ארבע שנים במגזר הציבורי במגוון תפקידים עם אוכלוסיות מגוונות. היא בעלת ניסיון ביחסי ציבור ובדוברות מבצעית. דנסה בעלת תואר שני בלימודי תרבות מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר ראשון במדעי המדינה מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

רימא ספדי - רכזת פרויקט תאילנד-ישראל

רימה ספדי.jpg

רימא היא רכזת פרויקט Thailand Israel Cooperation העוסק בתיאום ושיתוף פעולה במסגרת ההסכמים הבילטרליים בין המדינות. לפני הצטרפותה, רימא עבדה כמפיקת תוכניות בערוץ ארצי למגזר הערבי בחברת תבל במשך 9 שנים, והייתה חשופה לתהליכים פוליטיים ושינויי מדיניות בתחומים חברתיים וכלכליים בארץ ובעולם. לרימא תואר שני בהגירה ושילוב חברתי מהמרכז האקדמי רופין ותואר ראשון במדעי החברה והרוח מהאוניברסיטה הפתוחה.

 ענת כרמי - רכזת תוכניות הגירת עבודה במדינות מזרח אסיה

IMG_20211214_123105_edited.jpg

ענת הצטרפה ל-CIMI בינואר 2021 כרכזת שטח בפרויקט חירום המסייע לאוכלוסיית מבקשי המקלט בתקופת הקורונה.
כיום ענת מרכזת תוכניות הגירת עבודה במסגרת הסכמים בילטרליים בין ישראל למדינות מזרח אסיה; הפיליפינים, נפאל וסרי לנקה, בענפי סיעוד ביתי, עובדי עזר ועובדי מלונאות. תוך שיתוף פעולה לצד גורמים שונים עבודתה כוללת פיקוח על יישום ליווי מהגרי העבודה בשלבים השונים, לרבות הליכי גיוס במדינות המוצא. לאחר הגעתם לארץ היא פוגשת את העובדים הזרים, מדריכה אותם בתקופת ההיכרות בישראל באמצעות תוכניות האוריינטציה לצד ליווי שוטף בשלבי ההתאקלמות.

ענת בעלת MPH בניהול מצבי חירום ואסונות ותואר B.A. בפילוסופיה ולימודי אפריקה, שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

נטע אסבט - מנהלת מרכז הפניות למהגרי עבודה

נטע אסבט.jpg

נטע מנהלת את מרכז הפניות לעובדים זרים המגיעים לישראל במסגרת ההסכמים הבילטרליים. היא אחראית על תפעול מרכז הפניות כולל הפניית תלונות לגורמי טיפול ואכיפה ועריכת מעקב לצורך מיצוי הטיפול, על תיאום עם משרדי ממשלה, וכן מעורבת במגוון פעילויות מחקריות ואחרות שמטרתן להבטיח ולקדם את זכויות מהגרי העבודה בישראל. נטע עובדת בתחום תרגום של השפה הסינית ובעלת היכרות עמוקה עם עולם התוכן של עובדים זרים בישראל, שנובעת מפעילותה כמתורגמנית של עובדים סינים עבור גופים ממשלתיים, מחקרים שביצעה, ומעבודתה במקלט אטלס, מרכז לטיפול בקורבנות סחר, עבדות ועבודות כפייה.

רוני שרים -רכזת פרויקטים למבקשי מקלט באילת

תמונה לאתר_edited.jpg

רוני מרכזת את תחום הילדים והנוער למבקשי מקלט באילת. במוקד הפעילות, רוני מנהלת את המועדונית של CIMI המעניקה מסגרת חברתית וחינוכית לילדים בשעות אחר הצהריים. כחלק מפעילות המועדונית, רוני אחראית על מרכז הלמידה שמטרתו לצמצם את הפערים הפדגוגיים וההתפתחותיים בקרב הילדים. כמו כן, רוני פועלת להרחבת שותפויות עם גורמים בתחום החינוך, הקשר עם בתי הספר, יוזמות ופרויקטים חדשים וגיוס מתנדבים.

מאיה בן-זקן - רכזת פרויקטים למבקשי מקלט באילת

מאיה בן זקן.jpg

מאיה מובילה את הפרויקטים והשותפויות הרבות באילת במסגרת הסיוע לקהילת מבקשי המקלט. היא אחראית על מיצוי זכויות, טיפול בפרט ובקהילה ופיתוח מענים תוך שיתופי פעולה ועבודה מול הרשויות וארגונים נוספים. למאיה תואר ראשון בעבודה סוציאלית, היא מטפלת בפסיכותרפיה הוליסטית ועסקה שנים רבות בניהול משאבי אנוש בענף המלונאות. בנוסף, היא בעלת ידע וניסיון בתחום הטיפול, שיקום ומיצוי זכויות.

אנסטסייה גרינייט -רכזת מרכז הפניות למהגרי עבודה

IMG-20210604-WA0077-01 (1)5.jpeg

אנסטסייה מרכזת מרכז הפניות שפעול לסיוע בשביל מהגרי עבודה בישראל שמגיעים במסגרת ההסכמים הבילטרליים. אנסטסייה התחילה בארגון כמתורגמנית של השפה הרוסית שנתן לה הזדמנות טובה לקבל ידע עמוק בעולם התוכן של עובדים זרים בישראל. אנסטסייה בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ותואר שני בלימודי הגירה מאוניברסיטת תל אביב, עשה כמה התמחויות בתחום ועבדה במקלט "מעגן" - מרכז לטיפול בקורבנות סחר. 

בנוסף, אנסטסייה עומדת לרשות מחלקה ליחסים בין-לאומיים של משרד הרווחה והביטחון החברתי בסיוע של עניינים בינלאומיים.