הצוות שלנו

מרגריטה גורודניצקי
MargaritaG@cimi.org.il
02-589-9662

מרגריטה גורודניצקי היא סמנכ״ל כספים, משאבי אנוש ומינהל ואחראית על תחום הגירת עבודה בעמותה, בנוסף מפעילה מרגריטה תכניות הכשרה ניהוליות לשותפים שונים. לפני הצטרפותה ל- CIMI ניהלה מרגריטה פרויקט סיוע לבני נוער עולים בסיכון ושימשה כמחנכת בפעילויות שונות בסוכנות היהודית והתנדבה במסגרות חברתיות שונות ומגוונות. בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים, עיתונות ותקשורת ותואר שני בניהול מלכ"רים מהאוניברסיטה העברית.

נלי היא מנהלת תחום מחקר, הערכה ופיתוח ב CIMI ומובילה את המחקר והפרסומים בשלל נושאים בהם עוסק הארגון. המחקר המתפתח ב CIMI מכוון ליצירת בסיס ידע על הגירה ומדיניות הגירה, לשיתוף של הידע עם גורמים שונים למען הסוגיות בהם הארגון מטפל וכן לפיתוח של תוכניות ופעילויות הארגון השונות. לנלי רקע בתחום זכויות מהגרים ויוזמות של החברה האזרחית ואת הניסיון שלה היא רכשה בשילוב בין פרקטיקה לעבודה מחקרית. את עבודת הדוקטורט בנושא של הגירת עבודה מנקודת מבט השוואתית על ישראל וסינגפור סיימה באוניברסיטת תל אביב, בחוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה. לימודי המוסמך של נלי היו באוניברסיטת אמסטרדם (UVA) במסלול המתמחה בהגירה ונושא התזה שלה היה ילדי מהגרי עבודה בישראל.

עדי היא מזכירת הועד המנהל ורכזת מתנדבים. לפני בואה ל-CIMI עדי עסקה ביחסי ציבור וגיוס משאבים במוסדות שונים ביניהם בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב, המרכז למוסיקה במשכנות שאננים, הקרן לירושלים (מנהלת דסק ישראל), המכון הישראלי לדמוקרטיה (פיתוח) וקהילת מורשת אברהם של התנועה המסורתית. בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ובלימודי מזרח אסיה (סין), ותואר שני בלימודי מזרח אסיה מהאוניברסיטה העברית.

אלון אקרמן

Alonak@cimi.org.il

02-5899672

IMG_20190501_133459.jpg

אלון מנהל את מרכז הפניות לעובדים זרים המגיעים לישראל במסגרת ההסכמים הבילטרליים. במסגרת עבודתו, אלון מנהל את המתורגמנים בשפות השונות ואחראי על התפעול השוטף של קבלת התלונות, כולל הפנייתן לגורמי טיפול ואכיפה, מעקב ומיצוי הטיפול בהן, וכן על שיתוף הפעולה עם משרדי ממשלה ושגרירויות במטרה להעלות מודעות וליצור פתרונות להבטחת זכויות מהגרי העבודה בישראל. לפני כן, אלון היה רכז פרויקט Thailand Israel Cooperation העוסק בתיאום ושיתוף פעולה במסגרת ההסכמים הבילטרליים בין המדינות. לפני הצטרפותו ל-CIMI, עסק אלון בחינוך בלתי פורמלי והתנדב בארגונים מתחום הפליטים בנושא מעמד מבקשי המקלט ושילוב חברתי-תרבותי של צעירים. אלון בעל תואר ראשון בממשל וחברה עם התמחות בפוליטיקה בינלאומית מהמכללה האקדמית ת"א-יפו, וכעת הוא לומד לתואר שני בתכנית הגירה גלובאלית ומדיניות באוניברסיטת תל-אביב.

עדי מרקוביץ-אוטרבנגר

AdiMO@cimi.org.il

02-5899665

אייקון של אישה.jpg
נועה הילמן

NoaH@cimi.org.il

03-609-8440

053-3360307

נועה מנהלת את תכניות מבקשי המקלט. לפני הצטרפותה לעמותת CIMI, עבדה נועה בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי, והקימה וריכזה את מערך הסיוע לפליטים ולמבקשי מקלט בחיפה. לנועה השכלה בתחומי החינוך, היהדות והאנתרופולוגיה.

ג'יל אורון היא רכזת פעילות הילדים והנוער מבקשי המקלט באילת. בתפקידה הקודם, טרם הצטרפותה לעמותת CIMI , שימשה כמנהלת המקצועית של חוות רכיבה טיפולית, אשר בה מטופלים עשרות רוכבים בעלי צרכים מיוחדים מדי שבוע.

ג'יל היא בוגרת לימודי תרפיה במשחק ותרפיה באמצעות סוסים. בנוסף, היא מורה מקצועית לאנגלית ונהנית לשלב את כישוריה אלה בעבודתה עם הילדים במועדונית.

מרינה פדוסין
MarinaF@cimi.org.il
03-6098440
054-218-9117
20141002_122040_edited.jpg

מרינה פדוסין היא מנהלת את התכנית לחזרה מרצון ושילוב מחדש של מהגרים הבוחרים לחזור למדינות מוצאם. קודם לכך עבדה 3 שנים בתפקיד רכזת פרויקט השמת עובדים במסגרת ההסכם הבילטרלי בין ישראל לתאילנד. מרינה בוגרת תואר ראשון במינהל עסקים מאוניברסיטה ממשלתית בסנט-פטרסבורג (רוסיה). לפני הצטרפותה ל-CIMI עבדה בחינוך בלתי-פורמלי עם נוער ומשפחות עולים לישראל.

מאיה בן-זקן.jpg

מאיה מרכזת את התחום של מיצוי זכויות לפליטים ומבקשי מקלט באילת. למאיה ניסיון רב בניהול משאבי אנוש בענף בתי המלון באילת באילת ובנוסף בהדרכה ושיקום נפגעי נפש

.כיום, סטודנטית לתואר ראשון בעבודה סוציאלית

מאיה בן-זקן

mayab@cimi.org.il

053-9283134

רימא ספדי

rimaha@cimi.org.il

20191013_200736.jpg

רימא היא רכזת פרויקט Thailand Israel Cooperation העוסק בתיאום ושיתוף פעולה במסגרת ההסכמים הבילטרליים בין המדינות. לפני הצטרפותה, רימא עבדה כמפיקת תוכניות בערוץ ארצי למגזר הערבי בחברת תבל במשך 9 שנים, והייתה חשופה לתהליכים פוליטיים ושינויי מדיניות בתחומים חברתיים וכלכליים בארץ ובעולם. רימא בעלת תואר ראשון במדעי חברה ורוח מהאוניברסיטה הפתוחה, ותואר שני בהגירה ושילוב חברתי מהמרכז האקדמי רופין.