הצוות שלנו

מרגריטה גורודניצקי
MargaritaG@cimi.org.il
02-589-9662

מרגריטה גורודניצקי היא סמנכ״ל כספים, משאבי אנוש ומינהל ואחראית על תחום הגירת עבודה בעמותה, בנוסף מפעילה מרגריטה תכניות הכשרה ניהוליות לשותפים שונים. לפני הצטרפותה ל- CIMI ניהלה מרגריטה פרויקט סיוע לבני נוער עולים בסיכון ושימשה כמחנכת בפעילויות שונות בסוכנות היהודית והתנדבה במסגרות חברתיות שונות ומגוונות. בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים, עיתונות ותקשורת ותואר שני בניהול מלכ"רים מהאוניברסיטה העברית.

נועה שאואר
Noas@cimi.org.il
02-589-9672

נועה שאואר היא מנהלת תכניות הגירת עבודה. לנועה רקע עשיר בעבודה בארגוני החברה האזרחית כגון "סנגור קהילתי" ו"אמנסטי". בעבודתה, נועה פעלה להכרה, קידום ומיצוי זכויות של אוכלוסיות שונות בישראל בדגש על זכויותיהם של מהגרי עבודה. מקום עבודתה הקודם היה בארגון "קו לעובד" שם ניהלה את תחום מהגרי עבודה בענף החקלאות ובענף משק הבית. כחלק מעבודתה, נועה קידמה והגנה על זכויות המהגרים הן בזירה המקומית והן בזירה הבינלאומית לרבות בכנסת ישראל ובפרלמנט האירופאי. ב-2015 נועה נבחרה לאחת מאנשי השנה של ידיעות האחרונות שבלטו בעשייה החברתית. לנועה רקע אקדמי באנתרופולוגיה וסוציולוגיה מאוניברסיטת תל אביב ומאוניברסיטת אמסטרדם.

נלי היא מנהלת תחום מחקר, הערכה ופיתוח ב CIMI ומובילה את המחקר והפרסומים בשלל נושאים בהם עוסק הארגון. המחקר המתפתח ב CIMI מכוון ליצירת בסיס ידע על הגירה ומדיניות הגירה, לשיתוף של הידע עם גורמים שונים למען הסוגיות בהם הארגון מטפל וכן לפיתוח של תוכניות ופעילויות הארגון השונות. לנלי רקע בתחום זכויות מהגרים ויוזמות של החברה האזרחית ואת הניסיון שלה היא רכשה בשילוב בין פרקטיקה לעבודה מחקרית. את עבודת הדוקטורט בנושא של הגירת עבודה מנקודת מבט השוואתית על ישראל וסינגפור סיימה באוניברסיטת תל אביב, בחוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה. לימודי המוסמך של נלי היו באוניברסיטת אמסטרדם (UVA) במסלול המתמחה בהגירה ונושא התזה שלה היה ילדי מהגרי עבודה בישראל.

עדי מרקוביץ-אוטרבנגר

AdiMO@cimi.org.il

02-5899665

עדי היא מזכירת הועד המנהל ורכזת מתנדבים. לפני בואה ל-CIMI עדי עסקה ביחסי ציבור וגיוס משאבים במוסדות שונים ביניהם בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב, המרכז למוסיקה במשכנות שאננים, הקרן לירושלים (מנהלת דסק ישראל), המכון הישראלי לדמוקרטיה (פיתוח) וקהילת מורשת אברהם של התנועה המסורתית. בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ובלימודי מזרח אסיה (סין), ותואר שני בלימודי מזרח אסיה מהאוניברסיטה העברית.

נועה הילמן

NoaH@cimi.org.il

03-609-8440

053-3360307

אלון אקרמן

Alonak@cimi.org.il

02-5899672

אלון מנהל את מרכז הפניות לעובדים זרים המגיעים לישראל במסגרת ההסכמים הבילטרליים. במסגרת עבודתו, אלון מנהל את המתורגמנים בשפות השונות ואחראי על התפעול השוטף של קבלת התלונות, כולל הפנייתן לגורמי טיפול ואכיפה, מעקב ומיצוי הטיפול בהן, וכן על שיתוף הפעולה עם משרדי ממשלה ושגרירויות במטרה להעלות מודעות וליצור פתרונות להבטחת זכויות מהגרי העבודה בישראל. לפני כן, אלון היה רכז פרויקט Thailand Israel Cooperation העוסק בתיאום ושיתוף פעולה במסגרת ההסכמים הבילטרליים בין המדינות. לפני הצטרפותו ל-CIMI, עסק אלון בחינוך בלתי פורמלי והתנדב בארגונים מתחום הפליטים בנושא מעמד מבקשי המקלט ושילוב חברתי-תרבותי של צעירים. אלון בעל תואר ראשון בממשל וחברה עם התמחות בפוליטיקה בינלאומית מהמכללה האקדמית ת"א-יפו, וכעת הוא לומד לתואר שני בתכנית הגירה גלובאלית ומדיניות באוניברסיטת תל-אביב.

מרינה פדוסין
MarinaF@cimi.org.il
03-6098440
054-218-9117

נועה מנהלת את תכניות מבקשי המקלט. לפני הצטרפותה לעמותת CIMI, עבדה נועה בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי, והקימה וריכזה את מערך הסיוע לפליטים ולמבקשי מקלט בחיפה. לנועה השכלה בתחומי החינוך, היהדות והאנתרופולוגיה.

מרינה פדוסין היא מנהלת את התכנית לחזרה מרצון ושילוב מחדש של מהגרים הבוחרים לחזור למדינות מוצאם. קודם לכך עבדה 3 שנים בתפקיד רכזת פרויקט השמת עובדים במסגרת ההסכם הבילטרלי בין ישראל לתאילנד. מרינה בוגרת תואר ראשון במינהל עסקים מאוניברסיטה ממשלתית בסנט-פטרסבורג (רוסיה). לפני הצטרפותה ל-CIMI עבדה בחינוך בלתי-פורמלי עם נוער ומשפחות עולים לישראל.

יעל שחר
yaels@cimi.org.il
02-5899666

יעל היא רכזת פרויקט Thailand Israel Cooperation העוסק בתיאום ושיתוף פעולה במסגרת ההסכמים הבילטרליים בין המדינות. לפני הצטרפותה ל-CIMI, עסקה יעל ביחסי ציבור וניהול פרוייקטים חברתיים בסקטור הפרטי והציבורי  והתנדבה בעמותות מתחום החינוך עם אוכלוסיות מוחלשות. יעל בעלת תואר ראשון במדע המדינה ופילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב, וכעת לומדת לתואר שני בתכנית הבינלאומית להגירה גלובאלית ומדיניות באוניברסיטת תל-אביב.

מרים היא רכזת המרכז הטלפוני למהגרי עבודה של CIMI. היא מתפעלת את קבלת תלונותיהם ובקשותיהם של העובדים באופן שוטף, תרגומן לשפות השונות, הפנייתן לגורמי טיפול ואכיפה, ומעקב ומיצוי הטיפול בהן. 

מרים היא פעילה ותיקה בעבודה עם אוכלוסיות שוליים; נשים בזנות, מבקשי מקלט ושורדי סחר ועינויים.

היא מייסדת את פרויקט "תזכור", המוקדש להנצחת נשים שנרצחו על בסיס מגדרי ולמאבק בתופעת האלימות כלפי נשים בישראל. מרים היא יועצת המגדר בבית הספר הישראלי לסיוע הומניטרי.

שיר פריימן, היא רכזת מיצוי זכויות של מבקשי מקלט באזור הדרום (באר שבע, שדרות, ערד ועוד). יש לה תואר בלימודי אפריקה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה. שיר בעלת ניסיון בחינוך פורמלי ובלתי פורמלי עם אוכלוסיות שונות ובעיקר עם קהילות אפריקאיות בישראל. בנוסף, התנדבה בעבר עם ילדי מבקשי מקלט בערד ועם ילדים ונוער באוגנדה במסגרת משלחת מאוניברסיטת בן גוריון.
קייסי גונן הינה מתורגמנית הקו החם שמופעל במסגרת ההסכם הבילטרלי בין ישראל לתאילנד הנותן מענה לעובדים התאילנדים בתחום החקלאות בישראל. לפני הצטרפותה ל CIMI עבדה עם מהגרים מדרום מזרח אסיה בתאילנד במסגרת נציבות האו"ם לפליטים וסייעה למהגרי עבודה מתאילנד בתחום החקלאות ב"קו לעובד". קייסי מתגוררת בישראל משנת 2006 והיא בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה מאוניברסיטה בתאילנד.

ג'יל אורון היא רכזת פעילות הילדים והנוער מבקשי המקלט באילת. בתפקידה הקודם, טרם הצטרפותה לעמותת CIMI , שימשה כמנהלת המקצועית של חוות רכיבה טיפולית, אשר בה מטופלים עשרות רוכבים בעלי צרכים מיוחדים מדי שבוע.

ג'יל היא בוגרת לימודי תרפיה במשחק ותרפיה באמצעות סוסים. בנוסף, היא מורה מקצועית לאנגלית ונהנית לשלב את כישוריה אלה בעבודתה עם הילדים במועדונית.

מאיה בן-זקן

mayab@cimi.org.il

053-9283134

מאיה מרכזת את התחום של מיצוי זכויות לפליטים ומבקשי מקלט באילת. למאיה ניסיון רב בניהול משאבי אנוש בענף בתי המלון באילת באילת ובנוסף בהדרכה ושיקום נפגעי נפש

.כיום, סטודנטית לתואר ראשון בעבודה סוציאלית

רימא ספדי

rimaha@cimi.org.il

רימא היא רכזת פרויקט Thailand Israel Cooperation העוסק בתיאום ושיתוף פעולה במסגרת ההסכמים הבילטרליים בין המדינות. לפני הצטרפותה, רימא עבדה כמפיקת תוכניות בערוץ ארצי למגזר הערבי בחברת תבל במשך 9 שנים, והייתה חשופה לתהליכים פוליטיים ושינויי מדיניות בתחומים חברתיים וכלכליים בארץ ובעולם. רימא בעלת תואר ראשון במדעי חברה ורוח מהאוניברסיטה הפתוחה, ותואר שני בהגירה ושילוב חברתי מהמרכז האקדמי רופין.

Shlomzion HaMalka 10/3  

9414610 Jerusalem

Tel: +972-2-589-9666   

Fax: +972-2-589-9660 

שלומציון המלכה 10/3 

ירושלים 9414610

תרומות

Support Us

הצטרפות

Get Involved

צור קשר

Contact